AKTUÁLNĚ

zpět na všechny zprávy

Fanoušci vybrali Baroše do ideální jedenáctky ligového podzimu!

Ani ve svých šestatřiceti letech nepřestává vynikat. Milan Baroš i v podzimní části sezony dokázal, že stále patří mezi nejvýraznější postavy tuzemského fotbalu. Jeho výkony ostatně ocenili i fanoušci, kteří ikonu ostravského Baníku zařadili svými hlasy do ideální sestavy prvoligového podzimu.

Místo mezi jedenáctkou vyvolených Barošovi vynesly nejen skvělé individuální výkony, ale také střelecká potence. Čísla hovoří jasně. Kapitán Baníku a druhý nejlepší reprezentační střelec v historii nasázel v první polovině ligového ročníku ve čtrnácti odehraných zápasech celkem šest branek. V Baníku nemá konkurenci, v tabulce střelců celé soutěže se pak dělí o čtvrté místo.

Pohotovost v koncovce navíc někdejší hvězda Liverpoolu, Aston Villy, Lyonu či istanbulského Galatasaraye podložil nezpochybnitelným herním přínosem. Právě Baroš byl jednoznačně největší podzimní oporou Baníku. Nebýt zkušeného útočníka, ostravský celek by pravděpodobně vstupoval do jarní části z úplného ligového dna.

Ideální sestava podzimní části HET ligy podle fanoušků:
Buchta (Olomouc) – Coufal (Liberec), Hovorka (Sparta), Kerbr (Liberec) – Ekpai (Zlín), Hušbauer (Slavia), Sáček (Sparta), Kolář (Plzeň), Vatajelu (Sparta) – Krmenčík (Plzeň), Baroš (Ostrava).